meram çevre danışmanlık

Meram Çevre’nin hedefi, temel değerleri olan bütünlüğünü, etik uygulamalarını, profesyonelliğini, uygun maliyetli hizmetlerini, güvenirliğini, sosyal sorumluluğunu, karlılığını ve devamlı kendini geliştiren bir organizasyon olmayı sürdürmektir.

Meram Çevre; Ölçüm ve Analiz, ÇED Raporları, Mühendislik ve Danışmanlık, Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı konularında ulusal ve uluslararası standart ve normlara uygun faaliyet göstermek üzere Konya’da kurulmuştur. 

Meram Çevre Laboratuvarları, ISO/IEC 17025 standartına uygun olarak 06.06.2016 Tarih ve Y–42/148/2015 belge numarası ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlik Belgesi revize edilerek yetkilendirilmiştir. Aynı zamanda AB-0246-T belge numarası ile 24.06.2016 tarihinde TÜRKAK akreditasyonumuz revize edilmiştir.  Son zamanlarda iş güvenliği hijyen ölçümleri yapılabilmesi için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın zorunlu olarak tuttuğu İSGÜM belgesini 28.06.2016 tarihinde almış bulunmaktayız.

Meram Çevre Danışmanlık, 10.09.2017 Tarih ve 261 belge numarası ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan ÇED Yeterlik Belgesi, 19.01.2011 Tarih ve ÇDYB-7859 belge numaralı Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi ve 42-01285 Tescil No’su ile TMMOB Çevre Mühendisleri Odası tarafından verilen Büro Tescil Belgesi’ne de sahiptir.

VİZYON

Bilimsel ve teknolojik açıdan hızlı ve sürekli kendini geliştiren; bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik anlayışıyla hareket eden; uygun metot; cihaz ve uzman personellerimizin yer aldığı, hatasız, profesyonel çalışma ile zamanında ölçüm ve danışmanlık hizmetleri sunmak.

MİSYON

Bilgiyi, bilimi ve teknolojiyi müşterilerimiz için birleştirerek, belirlenen standartlar kapsamında kalite anlayışını daha üst seviyelere çıkararak, ölçüm ve danışmanlık hizmetlerinde ulusal ve uluslararası sektörlerde kendini ispatlamış öncü kuruluş olarak yerini almak.

ÇALIŞTIĞIMIZ İLLER
Adana Afyonkarahisar Ankara
Antalya Aydın Bolu
Burdur Bursa Denizli
Erzurum Eskişehir Gaziantep
Gümüşhane Hatay Isparta
İçel (Mersin) İstanbul İzmir
Kayseri Kocaeli Konya
Manisa Kahramanmaraş Nevşehir
Niğde Sivas Şanlıurfa
Uşak Yozgat Zonguldak
Aksaray Karaman Kırıkkale
Bartın Karabük Osmaniye